دفتر سرمایه های انسانی مجتمع فنی تهران 

اهداف

برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر انجام فعالیتهای منتهی به سازماندهی و طراحی ساختار و تشکیلات شرکت، تهیه و تدوین نظامنامه ها و مجموعه شرح وظایف و اختیارات و تشکیلات کلان و تفصیلی، برنامه ریزی و اجرای طرحهای آموزش و بهسازی سرمایه های انسانی، ارتقاء شاخصهای نیروی انسانی، ارزشیابی عملکرد کارکنان، نظارت بر جذب و استخدام نیروی انسانی براساس آئین نامه ها و دستور العمل های مربوطه، تهیه و تدوین روشهای انجام کار، گردش عملیات و بهبود روشها و برآورد احتیاجات نیروی انسانی و بررسی وضع موجود، تهیه و تدوین استانداردها و روش های مورد نیاز نیروی انسانی.

 

 

 

دعوت به همكاری (اداری و اساتید(

مجتمع فني تهران از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ سرمایه های انسانی خود قرار داد و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرد تا بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد کند و توسعه دهد.

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به مجتمع فني تهران است. کار در کنار افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزۀ کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

شما برای پیوستن به ما، می‌توانید به بخش فرصت های شغلی مراجعه نمائید و چنانچه خود را واجد شرایطِ ارسالِ درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیۀ درخواستِ شما، بر اساسِ رویه‌های سازمانی متعارف در مجتمع فني تهران با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

فرصت های شغلی

مجتمع فني تهران جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از متخصصان و متقاضيان واجد شرايط که از سابقه کار مرتبط و مفید برخوردار باشند دعوت به همکاری می نماید

 

.

شغل تخصص و مهارت تجربه کاری
طراح  UI و UX 
HTML - CCS - JavaScript حداقل 3 سال تجربه کاری

 

 

 

 

 

 

 

تماس با سرمایه های انسانی

 

021-2729

 

  hr@mft.info

  تهران، سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12، دفتر سرمایه های انسانی

.

فرم درخواست همکاری

 

فرم درخواست همکاری (اداری)

فرم درخواست همکاری (تدریس)

 

خواهشمند است پس از تکمیل فرم به آدرس ایمیل hr@mft.info ارسال فرمایید.

 

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند